Herinneringskussen laten maken van kleding – een tastbare herinnering | DDB Design

"Van dierbare kleding naar een troostrijk kussen"

Een tijdje geleden kreeg ik van een klant een bijzonder verzoek: of ik van de kleding van haar overleden moeder een herinneringskussen kon maken. Het ging om een setje kleding dat al jaren netjes in de kast lag – kledingstukken met een speciale betekenis, die haar moeder graag droeg.

Het was even puzzelen, want het waren meerdere kledingstukken en de stijl vertelde echt iets over wie haar moeder was. Het was belangrijk om die persoonlijkheid en voorliefde voor bepaalde stoffen en kleuren terug te laten komen in het kussen.

Met veel aandacht heb ik een ontwerp gemaakt waarin alles samenkomt. En het is gelukt – het eindresultaat is een uniek herinneringskussen geworden, vol liefde en herkenning. De dochter was er intens gelukkig mee. Zo mooi om op deze manier tastbare herinneringen te mogen maken.

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.